E-Ticaret Paketleri

E-ticaret paketleri ile kafanızı karıştırmak istemiyoruz. O yüzden her şeyi basit tuttuk. Yine de istediğiniz zaman danışmanınız ile görüşebilirsiniz.

E-ticaretin yolunda karışık paketler yok

Doğru paketi seçmek için düşünmeyin,
bize danışın size yardımcı olalım.

E-ticaret çok detaylı bir konudur. Bu yüzden her şeyi şeffaf olarak paylaşıyoruz. Aklınıza takılan tüm konularda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Başlangıç Paketleri, e-ticarete başlamak isteyip de pek bütçesi olmayan ve kendini denemek isteyenler için hazırladığımız paketlerdir.

Eticaretin yolu Yeni Girişimci Paketleri, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde yer alıp, kendi sitesinden de kredi kartı ile satış yapmak isteyenler için en uygun seçenekleri kapsıyor.

Yeni Girişimci Paketleri, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde yer alıp, kendi sitesinden de kredi kartı ile satış yapmak isteyenler için en uygun seçenekleri kapsıyor.

Eticaretin yolu İşleri Büyüten Paketler artık işini gücünü yoluna koymuş ve online fatura, ürün karşılaştırma, SEO analizi gibi ileri seviye ihtiyaçları olanlar için uygun paketlerdir.

İşleri Büyüten Paketler artık işini gücünü yoluna koymuş ve online fatura, ürün karşılaştırma, SEO analizi gibi ileri seviye ihtiyaçları olanlar için uygun paketlerdir.

Eticaretin yolu Uzmanlık Paketleri, başarılı bir e-ticaret sitesi, kargo entegrasyonları, online fatura, alışverişsiz tahsilat gibi çok gelişmiş özelliklere sahip olmak isteyen işletmeler için geliştirilmiş paketlerdir.

Uzmanlık Paketleri, başarılı bir e-ticaret sitesi, kargo entegrasyonları, online fatura, alışverişsiz tahsilat gibi çok gelişmiş özelliklere sahip olmak isteyen işletmeler için geliştirilmiş bir pakettir.

Hemen iletişime geçelim

E-ticaret için daha iyi bir çalışma yapabilmek için iletişim bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

ODABLANC Bilişim A.Ş. bu formda beyan ettiğiniz bilgileri size daha iyi bir teklif hazırlayabilmek için kendi iş ortakları ile paylaşacaktır. Bu formu doldurup göndererek, bilgilerinizin iş ortaklarımızla paylaşılacağını kabul edersiniz.