E-Ticaretin Yolu

Uzmanlık Paketleri

Uzmanlık Paketleri, başarılı bir e-ticaret sitesi, kargo entegrasyonları, online fatura, alışverişsiz tahsilat gibi çok gelişmiş özelliklere sahip olmak isteyen işletmeler için geliştirilmiş paketlerdir.

Sadece 8.940 TL

Eticaretin yolu Uzmanlık Paketleri, başarılı bir e-ticaret sitesi, kargo entegrasyonları, online fatura, alışverişsiz tahsilat gibi çok gelişmiş özelliklere sahip olmak isteyen işletmeler için geliştirilmiş paketlerdir.

Uzmanlık paketimize bir göz atalım: Paket 05

Kredi Kartı ile Satış Yapın

İsterseniz kendi bankanızın sanal POS sistemini entegre edin, isterseniz iyzico’nun sanal POS çözümü ile 6 bankanın birden altyapısını kullanın.

Facebook ve Instagram Mağazaları

E-ticaret sitenizdeki ürünleri Instagram ve Facebook’daki mağazalarınıza çok kolay bir şekilde yükleyebilirsiniz. Sosyal medya gönderilerinizde ürünlerinizi etiketleyerek takipçilerinizi tek tıkla e-ticaret sitenize yönlendirebilir, hızlı ve kolay bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Eticaretin yolu ile Kredi Kartı ile Satış Yapın

Eticaretin yolu ile Mobil E-Ticaret Sitesi

Google Merchant Center Entegrasyonu

Google Merchant Center çıktısı ile ürünlerinizi Google’a yükleyebilir, Google Alışveriş Reklamları’na ve diğer Google hizmetlerine erişebilirsiniz.

Mobil E-Ticaret Sitesi

E-ticaret siteniz tüm mobil cihazlar ile uyumlu olarak çalışır. Müşterilerinize masaüstünde olduğu gibi tablet ve cep telefonları üzerinden de mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatabilirsiniz.

Alışverişsiz Tahsilat Modülü

Ürün satmanıza gerek kalmadan müşterilerinizden, bayilerinizden ya da çözüm ortaklarınızdan tahsilat yapabilir, online mağazanızı sanal POS cihazı olarak kullanabilirsiniz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Trendyol, N11, Hepsiburada, GittiGidiyor’da bulunan mağazaları ile e-ticaret sitelerini entegre etmelerini sağlayan bu modül ile ürünlerinizi N11, Hepsiburada, Gittigidiyor platformlarına tekrar tekrar girmenize gerek kalmadan birkaç hamlede göndermenizi sağlıyor ve sizi büyük bir iş yükünden kurtarıyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonları

Uzmanlık paketimiz olan Paket 05’in tüm özellikleri

ÖZELLİKLER / PAKETLERPAKET 05
Yıllık Trafik / Sunucu Kullanımı4000 GB
Web Alanı / Database AlanıSınırsız
E-Posta Hesabı50 Adet
Ticket & Telefon ile Teknik Destek
Hazır Responsive Tasarımlar
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Toplu Mail Gönderimi
Blog / İçerik Yönetimi
Detaylı Kargo Yönetimi
İstatistik ve Raporlama
Sosyal Medya Pazarlama
Google Yönetim Araçları
Ziyaretçi Çıkış Teklifi
Pazarlama / Promosyon Barı
Cloud Sunucu Altyapısı
WhatsApp Sipariş
Yönetim Paneli Mobil Uygulaması
Havale / Kapıda Ödeme Sistemi
Anında Sanal POS
Bayi (B2B) Altyapısı
256bit SSL Güvenlik Sertifikası
Kredi Kartı Modülü
Hediye Çeki / Puan Sistemi
Facebook ve Instagram Mağazaları
Google Merchant Center Entegrasyonu
Mobil E-Ticaret Sitesi
Sepet / Sipariş Hatırlatma
Excel Ürün Aktarım Robotu
XML Entegrasyonları (Opsiyonel)O
Ürün Karşılaştırma Modülü
Akıllı Filtre / Ürün Seçenekleri
Online Fatura Modülü
Ürün Kişiselleştirme
Alışverişsiz Tahsilat Modülü
XML Tedarikçi Modülü
Promosyon Modülü
Google Arama Hacmi Entegrasyonu
Trendyol Entegrasyonu
N11, Hepsiburada, GittiGidiyor Entegrasyonu
Amazon EntegrasyonuO
Rakip SEO Analizi
SEO Analiz Modülü
İndirimli Kargo Anlaşmaları
Abonelik ModülüO
Mobil Uygulama Hediye

Bize sık sorulan soruları cevapladık

E-ticaret sitesi kurulumu için bir ücret talep ediliyor mu?
Akıllı e-ticaret paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı satın aldığınız takdirde kurulum için ekstra ücretlendirmemiz bulunmamaktadır. Ayrıca kurulum sürecinde ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

E-ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?
Evet. Demo sürümünü incelemek için demo talebi oluşturabilirsiniz. E-posta adresinize iletilecek olan bilgilerle e-ticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

E-ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?
Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Sitemin kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?
Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında teknik destek ekibi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz, online destek talebi (ticket) sistemimiz ve her hafta düzenlediğimiz ücretsiz eğitimler ile hep yanınızdayız.

Satış gelirim üzerinden size ek ücret ödeyecek miyim?
Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden IdeaSoft’a herhangi bir ücret ödemezsiniz. IdeaSoft satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, akıllı e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler ücrete dahil mi?
Tüm IdeaSoft hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Sitemi açtıktan sonra nasıl müşteri bulacağım?
E-ticaret paketiniz ile gelen pazarlama araçlarımız, ürünlerinizin satışa dönmesi için email, SMS, arama motoru optimizasyonu, Google Alışveriş Reklamları ve çok daha fazla özellikle satışlarınıza destek olacaktır. Bu hizmetler için ek ücret söz konusu olabilir.

Paketlerde kredi kartı ile ödeme alabileceğim sistem var mı?
Türkiye’de hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ayrıca; Iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Yazılım güncellemelerinden ücretsiz faydalanabilir miyim?
E-ticaretin Yolu’ndan alacağınız tüm e-ticaret siteleri, yeni özelliklerden ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanırlar. Otomatik olarak yapılacak versiyon güncellemelerinden, paketimizi kullandığınız sürece ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Hemen iletişime geçelim

E-ticaret için daha iyi bir çalışma yapabilmek için iletişim bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

ODABLANC Bilişim A.Ş. bu formda beyan ettiğiniz bilgileri size daha iyi bir teklif hazırlayabilmek için kendi iş ortakları ile paylaşacaktır. Bu formu doldurup göndererek, bilgilerinizin iş ortaklarımızla paylaşılacağını kabul edersiniz.