E-Ticaretin Yolu

Yeni Girişimci Paketleri

Yeni Girişimci Paketleri, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde yer alıp, kendi sitesinden de kredi kartı ile satış yapmak isteyenler için en uygun seçenekleri kapsıyor.

Eticaretin yolu Yeni Girişimci Paketleri, Trendyol, N11 ve Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde yer alıp, kendi sitesinden de kredi kartı ile satış yapmak isteyenler için en uygun seçenekleri kapsıyor.

Yeni girişimci paketlerimize bir göz atalım

  • Paket 02

    Kredi kartı ile alışveriş yapılabilen en uygun paketimiz. Ayrıca, B2B, 256bit SSL güvenlik sertifikası, SEO analiz modülü ve indirimli kargo anlaşmaları da var.

    4.740 TL / bir yıllık

  • Paket 03

    Mobil e-ticaret sitesi, Excel’den ürün aktarımı ve opsiyonel olarak pazar yerlerinde satış* yapabileceğiniz pakettir. XML entegrasyonu** ile ürünlerinizi kolayca ekleyebilirsiniz.

    4.920 TL / bir yıllık

* Paket 03’te bahsedilen Trendyol, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada ve Amazon Türkiye’de entegre bir şekilde satış yapabilme özelliği opsiyoneldir ve ek ücretle kullanılabilmektedir.
* Paket 03’te bahsedilen XML entegrasyonlu ürün ekleme özelliği opsiyoneldir ve ek ücretle kullanılabilmektedir.

Bize sık sorulan soruları cevapladık

E-ticaret sitesi kurulumu için bir ücret talep ediliyor mu?
Akıllı e-ticaret paketlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı satın aldığınız takdirde kurulum için ekstra ücretlendirmemiz bulunmamaktadır. Ayrıca kurulum sürecinde ücretsiz olarak teknik ekiplerimizden destek alabilirsiniz.

E-ticaret paketlerinin demo sürümünü inceleyebilir miyim?
Evet. Demo sürümünü incelemek için demo talebi oluşturabilirsiniz. E-posta adresinize iletilecek olan bilgilerle e-ticaret paketlerimizin demo sürümünü incelemeye başlayabilirsiniz.

E-ticaret paketimi daha sonra yükseltebilir miyim?
Elbette. Paketler arası geçiş yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan hazır e-ticaret paketleri arasında yükseltme yapabilirsiniz. Bu süreçte verilerinizde veya sitenizde kayıp yaşamadan yeni paketinizin özelliklerini de kullanabilirisiniz.

Sitemin kurulum sürecinde bana yardımcı olacak mısınız?
Sadece kurulum sürecinde değil, e-ticaret sürecinizin tamamında teknik destek ekibi yanınızdadır. Çağrı merkezimiz, online destek talebi (ticket) sistemimiz ve her hafta düzenlediğimiz ücretsiz eğitimler ile hep yanınızdayız.

Satış gelirim üzerinden size ek ücret ödeyecek miyim?
Hayır. Satış gelirleriniz üzerinden IdeaSoft’a herhangi bir ücret ödemezsiniz. IdeaSoft satış gelirleri üzerinden herhangi bir komisyon almaz. Ödeyeceğiniz tek ücret, akıllı e-ticaret paketini kullanma ücretinizdir.

Alan adı, hosting ve SSL gibi hizmetler ücrete dahil mi?
Tüm IdeaSoft hazır e-ticaret sitesi fiyatlarına hosting, alan adı ve SSL sertifikası dahildir. Ek bir ücret ödemezsiniz. Mevcut bir alan adınız varsa dilerseniz bu alan adı ile de e-ticaret sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Sitemi açtıktan sonra nasıl müşteri bulacağım?
E-ticaret paketiniz ile gelen pazarlama araçlarımız, ürünlerinizin satışa dönmesi için email, SMS, arama motoru optimizasyonu, Google Alışveriş Reklamları ve çok daha fazla özellikle satışlarınıza destek olacaktır. Bu hizmetler için ek ücret söz konusu olabilir.

Paketlerde kredi kartı ile ödeme alabileceğim sistem var mı?
Türkiye’de hizmet veren tüm banka sanal pos altyapıları sistemimiz tarafından desteklenmektedir. Ayrıca; Iyzico, iPara, PayU, Hepsipay, ParamPos hesap bilgilerinizi sisteme tanımlayarak anında kredi kartı ile ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Yazılım güncellemelerinden ücretsiz faydalanabilir miyim?
E-ticaretin Yolu’ndan alacağınız tüm e-ticaret siteleri, yeni özelliklerden ve geliştirmelerden ücretsiz faydalanırlar. Otomatik olarak yapılacak versiyon güncellemelerinden, paketimizi kullandığınız sürece ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Hemen iletişime geçelim

E-ticaret için daha iyi bir çalışma yapabilmek için iletişim bilgilerinizi bize bırakabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

ODABLANC Bilişim A.Ş. bu formda beyan ettiğiniz bilgileri size daha iyi bir teklif hazırlayabilmek için kendi iş ortakları ile paylaşacaktır. Bu formu doldurup göndererek, bilgilerinizin iş ortaklarımızla paylaşılacağını kabul edersiniz.